NA 32. SETKÁNÍ KYTARISTŮ VYSTOUPÍ

v Ostravě a ve Zlíně 

v září...

 

ONDRA KOZÁK & RADIM ZENKL /Zlín, čtvrtek 22.9./

Oba multiinstrumentalisté, oba vynikající muzikanti, oba na Setkání kytaristů se všemi svými nástroji, se speciálním koncertem Black Dog! 

https://zenklkozak.com/

TOKYO /23.9. ve Zlíně/

Legendární zlínská kapela kolem frontmana Martina Lysoňka si hýčká vynikajícího kytaristu Petra Hofmanna. Letos skupina vydala výborné album Tak proto. Určitě si nenechte koncert legendy ujít!

www.tokyo-band.cz

FIREBALL /23.9. Zlín/

Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně hardrocku 70. - 90. let  s moderním soundem a přístupem. Klade důraz na instrumentální zručnost, chytrost a plnost riffů.

PERIFERIC /10.9. v Ostravě/

Orlí rock z Orlové! Nářez jak cyp!

www.bandzone.cz/periferic

VLADIMÍR VÁCLAVEK /10. 9. Ostrava a 22. 9. Zlín/

Jedna z nejpozoruhodnějších osobností české hudby se opět vrací na festival Setkání kytaristů. Zakladatel a člen kapel Dunaj, E, Čikori a dalších vydal v loňském roce nové album "FLY... Tak leť!", které zahraje se svým triem (Pavel Šmíd, Jacob Carl Růžička) na našem festivalu. A kdo zažil jeho šamanský workshop, nenechá si ujít jeho Black Dog seminář!

 
 

The Drain

THE DRAIN /10.9. v Ostravě a 23.9. ve Zlíně/

Ostrá, klubová kytarovka z Prahy, která míchá glam rock s garážovým soundem a jejichž koncerty jsou nabité energií i rockovým frajerstvím. V letošním roce se probili do širší nominace na Cenu Anděl…

https://www.facebook.com/thedraincz

MALENOVSKÉ POLETUCHY /22.9. Zlín, park Komenského, Zelenáčova šopa/

Kytarový soubor Malenovské poletuchy při ZUŠ Zlín-Malenovice, čítá v plné sestavě až 20 členů. Soubor pracuje pod uměleckým vedením Evy Holečkové. Jako sólistu si Poletuchy pro letošní ročník přizvaly zkušeného klarinetistu Pavla Lieskovského.

SEVENTH PASSION /10.9. Ostrava/

Plzeňské power trio posílené o skvělého Štěpána Kordíka rádo proplouvá různými hudebními žánry. Jejich koncerty jsou nabity elektrizující energií, po které se vám nechce spát dlouho do noci. Leader kapely, kytarita Jan Lichtenberg povede kytarový workshop. 

www.seventhpassion.com