NA 28. SETKÁNÍ KYTARISTŮ VYSTOUPÍ

 

ZLÍN

ZELENÁČOVA ŠOPA

ČTVRTEK 4.10.2018

 

sopa+

podjezd

Zlínská bluegrassová kapela Podjezd ve čtvrtek 4.10. 2018 rozjede svou zběsilou hudební jízdu v Zelenáčově šopě. V soukromí tiší, spolehliví a skromní. Na pódiu však... ;-)

 

 

 

Zlín

PARK KOMENSKÉHO

pátek 5.10. 2018

 park

 

 

 

PÁTEK 5.10.2018 

 

 

 

 

 

Zelenáčova šopa

pátek 5.10.2018

smes

Pestrá směsice osobností, věhlasných výtvarníků, pokročilých, zkušených, multiinstrumentalistů, muzikantů, skladatelů, textařů,... to je Třaskavá směs Františka Skály. Uzavře zlínskou část festivalu v Zelenáčově šopě 5.10.2018.

František Skála, Petr Nikl, Mirek Černý... Howg.

OSTRAVA 13.10.2018

BARRAK

voko

Když se řekne underground, vybaví se každému Ostravákovi kapela Zpocený Voko. Jirka Neduha,Láďa Galusek a další... V Barráku 13.10.2018

 

 

seventh passion

Energie sršící z pódia, to je Seventh Passion z Plzně. Barrák 13.10.2018

 

TTIOT

Trocha elektroniky? Proč ne, zvláště, když je to říznuté hardcorem... The Truth is Out There je tu!!! Barrák 13.10.2018

Josef Kůstka a jeho žák Libor Šmoldas si po velmi dlouhé době zahrají na společném koncertu. V Zelenáčově šopě ve čtvrtek 4.10.2018. Ojedinělá příležitost poznat oba skvělé kytaristy bude i na jejich workshopech "Jak funguje jazz" a "Od Elvise k normalizaci".

FZQ

Frank Zappa žije! Díky. Vizovická kapela kolem bratrů Hálových nezdolně drží hrdý prapor nejlepší české revivalové kapely hrající hudbu Mistra. V Zelenáčově šopě ve čtvrtek 4.10.2018 zahrají rozšířený koncert.

Malenovské poletuchy light. Kytarový soubor Malenovské poletuchy při ZUŠ Zlín-Malenovice, čítá v plné sestavě 15 členů. Soubor pracuje pod uměleckým vedením Evy Holečkové. V loňském roce získalo toto seskupení 1. cenu v Kytarové soutěži Zlín 2017. Pro koncert na Setkání kytaristů soubor zeštíhlí na Malenovské poletuchy light. Zahrají repertoár německých autorů – skladatelky a kytaristky Marie Linnemann a kytaristů Petera Morschecka a Chrise Burgmanna. čtvrtek 4.10.2018 v Zelenáčově šopě.

zapeca

Autorský koncert Zdeňka Zápecy odstartuje druhý den festivalu ve slunném parku Komenského.

Po Zdeňkovi zahraje kapela BPM 2018, jazz rockový soubor ze ZUŠ Malenovice. Doporučujeme!

cerna kocka

A zrychlíme po páté hodině!!! Černá kočka z Ostravy zapreluduje svůj jazz punk v parku Komenského 5.10.2018. A bude hrát až do tmy...

matej a dundee

Matěj Morávek & Dundee... 

Spojení dvou zlínských kytaristů, dlouholetých kamarádů, nadšenců pro hudbu a kytaru. Zazní skladby některých velikánů kytary, kteří formovali jejich styl (Eric Clapton, John Mayer, John Scofield aj.) , ale i skladby autorské.

 

milich

V Ostravě zahájí festival duo Jiří Neduha a Jan Klajný a na jejich koncert naváže seminář Tomáše Milicha "60th &70th big beat OVA". Po plodné debatě bude pokračovat Jiří Fiedor se svým seminářem "Underground forever". Dobová hudba, výstava fotografií,... To vše v Docku 13.10.2018

frank-zappa-quartet_denik-w630

Hudba Mistra v živém a vynikajícím podání vizovického kvarteta: Frank Zappa Quartet v Docku 13.10.2018

bladderstones

Spojení blues, Grunge hudby, pouštního funku a texaského undergroundu s radostí. To je téměř dokonalá definice kapely The Bladderstones s virtuózním kytaristou Tomášem Frolíkem, pro kterého underground v hudbě znamená „bez kompromisu“.

bassplayer

Bassplayer with Friends - to je Lukáš Mužík se svými hudebními přáteli. Toto uskupení se bude programem proplétat celý večer. Před vlastním koncertem probehne workshop "Basová laboratoř Lukáše Mužíka" a po koncertu pozve zájemce na jam session kytarista Honza Klajný.

To vše v tajuplném sklepení Docku v sobotu 13.10.2018.