NA 29. SETKÁNÍ KYTARISTŮ VYSTOUPÍ

ve Zlíně a v Ostravě

v září a v říjnu...

THE PRiMiTiVES GROUP /Zlín 27.9./ Legenda českého bigbítu ožila opět před třemi lety. Pódiovou show začali v šedesátých letech používat jako první v Československu, své tváře malovali dřív než Peter Gabriel nebo Kissáci... Hudebně jsou řazeni mezi průkopníky československé psychedelické scény.

 

NORBI KOVÁCS & OLIN NEJEZCHLEBA /Zlín, 26.9./ Dvě hudební osobnosti, které neodmyslitelně patří k české hudební scéně, zahrají vlastní autorský repertoár. Norbi povede také workshop na téma "Kompozice a aranže kytarových písní".

 

Seventh Passion /Zlín 27.9. + Ostrava 5.10./ Plzeňské power trio, které je složené z vynikajících muzikantů, kteří rádi proplouvají různými hudebními žánry. Leader kapely, kytarita Jan Lichtenberg, je velkým příslibem pro českou kytarovou hudbu. Povede ve Zíně i v Ostravě také svůj workshop. 

NAŠROT /Ostrava 5.10./ Jedna z nejdivočejších českých HC-crossoverových part, před revolucí téměř kultovní soubor všech ochmelků, grázlů a jiných pochybných existencí. Na jejich koncerty chodili svorně a pospolu máničky, punkeři i skini a nebylo mezi nimi žádných bouří. Textař, skladatel, zpěvák, kytarista a rockový historik povede seminář na téma "Bigbít na severu". 

... další (pracujeme na tom)