ZLÍN

/ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA/

Čtvrtek 26.9.2019

Od 15 hodin THE BIGBEAT ZLíN PARTY (Park Komenského – U Pštrosa a Bůrgeru)

Komponované odpoledne a večer hudebního publicisty Jaromíra Merhauta a jeho hostů na téma "Zlínský bigbít"

15.30 hodin Malenovské poletuchy /ZUŠ Malenovice - akustický bigbít kytarových nadějí Zlínska/
16.30 hodin Miroslav Černý & Johana Geržová /alternative rock/
17.30 hodin Blues Station /special bigbít blues/
19.00 hodin Avarom dnabseulb /rock/
20.30 hodin Blue Night /Zlín bigbít/

/ZELENÁČOVA ŠOPA (vstupné)
17.00 hodin workshop Norbiho Kovácse "Skladba a aranže"
18.30 hodin koncert Dundee & Friends /pop blues/
20.00 hodin Malenovské poletuchy (ZUŠ Zlín Malenovice)
20.30 hodin Norbi Kovács & Olin Nejezchleba /folk rock/

Předprodej vstupenek Zelenáčova šopa
/cena vstupenky v předprodeji 150 Kč
/cena vstupenky na místě 200 Kč

 

Pátek 27.9.2019

Od 15 hodin BigZlín BigBít (Park Komenského – U Pštrosa a Bůrgeru)

/PARK KOMENSKÉHO
15.00 hodin Petr Latner /world big beat/
16.30 hodin workshop: Jan Lichtenberg "Rocková kytara"
18.00 hodin Pass /rock/
19.30 hodin Šufunky gang /funky/
21.00 hodin Fireball- Hard Rock Zlín a další

/ZELENÁČOVA ŠOPA
19:30 The PRIMITIVES Group /psychedelic rock/
21:00 Seventh Passion /hard rock/

Předprodej vstupenek Zelenáčova šopa
/cena vstupenky v předprodeji 150 Kč
/cena vstupenky na místě 200 Kč

OSTRAVA

pátek 4.října THE ORIGINAL BIGBEAT PARTY

/ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA/

/BARRÁK

17:00 Petr Latner /onemanshow ostravského kytaristy těžce ovlivněného hard rockovými legendami/
18:00 křest knihy Tomáše Milicha a autogramiáda
18:30 SG (Sjetý Gumy) /hard & heavy/
20:00 RUR /původní skupina zanikla v polovině 70.let po emigraci části skupiny na západ, aby ji v roce 2008 vzkřísil basista D.Folwarczny/
21:30 Speciál /kapela V.Špinarové tento večer přitvrdí!/
23:00 Hastr /Kapela Hastr vznikla v roce 1975 ze dvou kapel - Saints a Elisabeth... a řádí dodnes/

 

sobota 5.října BIG BIGBÍT 

/ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA/

/DOCK SUCHÝ & DOCK MOKRÝ
16:30 Seminář Petra "Hraboše" Hrabalíka na téma "Bigbít na
severu" a beseda
18:00 Rudy Horvat & Radim Přidal /instrumental popular jazz/
19:00 workshop Radima Přidala a Rudyho Horváta
"Souhra v kytarovém duu"
20:00 Srpen /black-folk/
21:00 workshop Jana Lichti Lichtenberga
22:00 Duo Juyos Complet /big-beat/

/BARRÁK
19:00 Našrot /hardcore-crossover/
21:00 The Complication /alternative-rock´n´roll/
23:00 Seventh Passion /hard rock/

/HUDEBNÍ SVĚT
16:00 – 22:00
/showroom a 10% sleva na značky Sigma Guitars, Furch, Trembita, Seydel
/showroom Marshall, Jim Dunlop v režii produktového specialisty Jardy Čížka
/akce 1 + 1 na struny D´Addario Coated EXP + servis
/exkurze do sudia Kodaň, na střechu Hudebního světa, do kytarářské dílny atd.
/a překvapení ;-)