Setkání kytaristů

PROGRAM

PROGRAM OSTRAVA  změna programu vyhrazena!

pátek 6. října 2017

COOLTOUR (Pivovarská ulice)

16.30  workshop Vladislava Bláhy /Historie kytary

17.15  workshop Alexandera Glize /Jak na loop station?

18.00  přednáška a beseda s Pavlem Klusákem/ radio Wave

po celou dobu festivalu zavítejte také do showroom Sigma Guitars; Servis D´Addario

19.30  Kristián Číhalík (ZUŠ H. Salichové)

19.40  Zuzana Lapčíková a Vladislav Bláha

20.45  Duo Angus & Vlodek (Lidová konzervatoř Ostrava)

21.00  Alexandre Glize

22.00  DALI MRAZ GROUP

23.00  Wild Tides

 

sobota 7. října 2017

COOLTOUR (Pivovraská ulice)

18.00  workshop Štěpána Slížka /Finger Style

po celou dobu festivalu zavítejte také do showroom Sigma Guitars; Servis D´Addario

19.00  February 

20.00 LADĚ

21.00  Lazer Viking

22.00  Černá kočka

23.00  after party /jam session

 

 

 

PROGRAM ZLÍN  změna programu vyhrazena!

čtvrtek 14. září 2017

ZAHRÁDKOVÉ SETKÁNÍ (Park Komenského před restauranty Bůrger a U Pštrosa)

15 - 22 hodin: letos vám odpoledne, podvečer a večer zpříjemní například

15.00 hod. = Vojtěch Szabó &jspol. (ZUŠ Zlín)

16.00 hod. = Alexandre Glize Jak na loopstation

17.00 hod. = Denisa Čajanová & Michal Hutyra (Harmonie Zlín) 

18.30 hod. = PASS (rock)

20.30 hod. = J.N.T. (blues,jazz, rock,experimental)

 

ZELENÁČOVA ŠOPA (Dlouhá ulice 111)

18.30 hod. = Alexandre Glize

19.50 hod. = Denisa Čajanová & Michal Hutyra

20.30 hod. = AG FLEK feat. Luboš Novotný (Druhá tráva)

 

pátek 15. září 2017

ZAHRÁDKOVÉ SETKÁNÍ (Školní ulice před restauranty Bůrger a U Pštrosa)

15 - 22 hodin: i v pátek bude bohatý program! 

15.00 hod. = Michal Müller přední evropský hráč představí citeru v různých hudebních žánrech

16.00 hod. = docent JAMU Vladislav Bláha Vývoj hry na akustickou kytaru od počátku věků kytary až do současnosti

17.30 hod. = Karel Růžička & spol. (alternativa)

19.00 hod. = Café Industrial (jazzrock)

20.30 hod. = Včelařovo jazzové kvarteto (gypsy jazz) 

 

ZELENÁČOVA ŠOPA (Dlouhá ulice 111)

18.00 hod. = Zuzana Lapčíková a Vladislav Bláha

19.30 hod. = Njorek 

21.00 hod. = Šufunky gang relapse

 

 

TOPlist